“Mścice” Ośrodek Hodowli Zarodowej Sp. z o. o.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego klipu video ukazującego realizację SYSTEMU DEZYNFEKCJI MIĘDZYUDOWEJ Cluster Purge w zakładzie “Mścice” Ośrodek Hodowli Zarodowej Sp. z o.o. w Mścicach.

System dezynfekcji międzyudojowej Cluster Purge

Przenoszenie chorób między krowami w stadzie to jeden z najpoważniejszych problemów, z jakimi musi zmagać się każdy hodowca bydła mlecznego. Z tego powodu pogarsza się stan zdrowia stada, zwiększa zachorowalność zwierząt, a tym samym rosną koszty leczenia. Zły stan zdrowia stada pogorsza również wyniki rozrodu. W konsekwencji prowadzi to do strat w produkcji mleka i w efekcie końcowym znacznych strat finansowych gospodarstwa.Dezynfekcja międzyudojowa Cluster Purge doskonale zapobiega przenoszeniu chorób między krowami. Najbardziej krytyczne miejsce w produkcji mleka – aparat udojowy z gumami strzykowymi – dzięki Cluster Purge jest pod pełną kontrolą higieniczną. Zautomatyzowany proces dezynfekcji aparatów po każdej krowie to podstawowe skuteczne rozwiązanie dla utrzymania wysokiej zdrowotności stada.Nie czekaj, aż choroby opanują Twoje stado – Cluster Purge zapewnia bezpieczny dój!

Gepostet von Farm-MPartner am Dienstag, 3. April 2018

Przenoszenie chorób między krowami w stadzie to jeden z najpoważniejszych problemów, z jakimi musi zmagać się każdy hodowca bydła mlecznego. Z tego powodu pogarsza się stan zdrowia stada, zwiększa zachorowalność zwierząt, a tym samym rosną koszty leczenia. Zły stan zdrowia stada pogorsza również wyniki rozrodu. W konsekwencji prowadzi to do strat w produkcji mleka i w efekcie końcowym znacznych strat finansowych gospodarstwa.

Dezynfekcja międzyudojowa Cluster Purge doskonale zapobiega przenoszeniu chorób między krowami. Najbardziej krytyczne miejsce w produkcji mleka – aparat udojowy z gumami strzykowymi – dzięki Cluster Purge jest pod pełną kontrolą higieniczną. Zautomatyzowany proces dezynfekcji aparatów po każdej krowie to podstawowe skuteczne rozwiązanie dla utrzymania wysokiej zdrowotności stada.

Nie czekaj, aż choroby opanują Twoje stado – Cluster Purge zapewnia bezpieczny dój!