O nas

Farm-MPartner Sp. z o.o. reprezentuje na polskim rynku światowych producentów maszyn i urządzeń niezbędnych w hodowli bydła mlecznego.

Oferta przedsiębiorstwa obejmuje:

  • urządzenia udojowe marki Fullwood wraz z całą wiedzą, zasobem doświadczeń, doradztwem technicznym i technologicznym grupy Fullwood, która od 225 lat wdraża najnowsze rozwiązania w zakresie obsługi i profesjonalnego doju bydła mlecznego
  • wozy paszowe marki RMH, prekursora ślimaka pionowego w technologii przygotowania TMR. Oferta izraelskiego producenta, firmy RMH Lachish Industries obejmuje wozy paszowe o najwyższym poziomie zaawansowania technologicznego na świecie.

Wszyscy partnerzy firmy Farm-MPartner to znane marki, istniejące i liczące się od wielu lat na światowych rynkach. Zaawansowane technologie, wsparte wysokimi nakładami na R&D, doświadczeniem produkcyjnym i stabilnością finansową. Wieloletnie osobiste kontakty właściciela firmy Farm-MPartner Sp. z o.o. z partnerami biznesowymi i wieloletnia współpraca handlowa na polskim rynku zaowocowała stworzeniem silnej grupy przedsiębiorstw oferujących produkty o bardzo wysokim udziale know-how, zaawansowane technologicznie, wsparte profesjonalną obsługą serwisową i montażową polskiego partnera.

Profesjonalny, dobrze przygotowany merytorycznie zespół firmy Farm-MPartner wraz z całym zapleczem technicznym i magazynowym, własnym i partnerów zagranicznych, gwarantuje wiarygodną i solidną, partnerską współpracę z naszymi klientami.

„Możesz nam zaufać”
Małgorzata Paczkowska

NASI PARTNERZY