Roboty udojowe

Partner dostarczający rozwiązania

M²erlin

Historia robota M2erlin firmy Fullwood Packo sięga początku lat ‘90, to wtedy właśnie powstała pierwsza koncepcja naszego zautomatyzowanego systemu udojowego.

Na przestrzeni ponad 30 lat M2erlin był stale udoskonalany i doczekał się swojej piątej generacji. Bazując na wieloletnich badaniach i obserwacjach stworzony został model, który koncentruje się na maksymalizacji wydajności przy jednoczesnym obniżeniu kosztów eksploatacyjnych. Cała konstrukcja wykonana ze stali nierdzewnej zapewnia trwałość i niezawodność.

Poznaj robota udojowego M²erlin

Ciche, elektryczne ramię

Ramię robota M²erlin jest w pełni elektryczne – dzięki temu praca jest cicha i bardziej relaksująca dla krów podczas doju. Tworzy to spokojne otoczenie, co oznacza lepsze dojenie, jednocześnie ułatwiając zauważenie wszelkich nietypowych zachowań.

Wysoki komfort krów

M²erlin zapewnia krowom wygodę i spokój na każdym etapie doju. Przyjazne środowisko skutkuje lepszymi warunkami dojenia oraz wyższą wydajnością.

Bardziej wydajny

M²erlin stawia na efektywność energetyczną przy niskim zużyciu energii przez cały czas. Niewielka liczba ruchomych części obniża koszty konserwacji. Wynikiem jest lepsze dojenie przy jednoczesnym obniżeniu zużycia energii.

Przyjazny użytkownikowi

Ekran dotykowy HMI (Human Machine Interface) umożliwia dostęp do ważnych danych i wyświetla przejrzysty przegląd aktualnego stanu robota na każdym etapie doju.

Koryto paszowe

Wydajność jest kluczowa w przypadku M²erlina. Unikalna konstrukcja sprawia, że koryto paszowe otwiera się jedynie podczas doju. Zwiększa to prędkość wychodzenia, co skutkuje jeszcze lepszą przepustowością oraz większą ilością udojów na robota dziennie.

Solidna konstrukcja

Wyjątkowo wytrzymały robot. M²erlin jest wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej, co zapewnia efektywne i niezawodne dojenie przez wiele lat.

Galeria zdjęć

Chcesz dowiedzieć się więcej o robocie udojowym M²erlin?

Copyright © 2022 Farm-MPartner. Wszystkie prawa zastrzeżone

Wykonanie: Bartek Musioł | bartekmusiol92@gmail.com