Sukces firmy Farm-MPartner na targach Ferma Bydła 2018 w Łodzi

W dniach 16-19 luty 2018 roku odbyły się kolejne targi Ferma Bydła. Specjalistyczna wystawa pod kątem branży producentów mleka przyciągnęła wielu zainteresowanych inwestycjami w gospodarstwach. Znaczna część rolników odwiedziła również stoisko Farm-MPartner. Renoma i zaufanie do światowych marek w technologiach hodowli bydła mlecznego reprezentowanych przez Farm-MPartner Sp. z o.o. przyciągnęły liczne grono potencjalnych inwestorów każdego dnia targowego.

Nowoczesne systemy udojowe Fullwood, a szczególnie w tym roku karuzele udojowe typu Abrest i hale Bok w Bok typu Arizona cieszyły się największym zainteresowaniem. Niewątpliwie jest to odzwierciedlenie jakości i sprawności już zamontowanych na rynku urządzeń – karuzela 60 stanowisk w Kietrzu, hale Bok w Bok 2x14 koło Raciborza, 2x16 w rejonie Leszna, i wiele innych.

Ogromnym atutem rozwiązań oferowanych przez Farm-MPartner jest najnowocześniejszy system zarządzania stadem izraelskiego partnera Afimilk - AfiFarm5.2. Wszyscy użytkownicy tego systemu, którzy nas odwiedzali na stoisku podkreślali jego precyzję, dokładność i łatwość obsługi, co wprost przekłada się na zwiększenie efektywności produkcji mleka. Zgodnie twierdzą, iż AfiFarm5.2 wraz z modułem AfiAct2 tworzy niezaprzeczalną przewagę konkurencyjną instalacji Farm-MPartner na rynku.

Dużą część zainteresowania kierowali rolnicy na znane w całym kraju wozy paszowe RMH. Coraz częściej inwestorzy z większych gospodarstw skłaniają się do zakupów wozów samojezdnych RMH, których szeroka gama pozwala dobrać optymalne parametry dla każdego zainteresowanego.

Targi Ferma Bydła jednoznacznie pokazały, że hodowcy coraz intensywniej dążą do automatyzacji obór. Świadczy o tym zainteresowanie zaawansowanymi technologiami monitorowania zdrowia krów i wykrywania rui – Afimilk Silent Herdsman, systemem dezynfekcji międzyudojowej Cluster Purge, doposażeniem obór w automatyczne zgarniacze JOZ oraz roboty na ruszta JOZ-Tech i do podgarniania paszy MOOV. Od niedawna Farm-MPartner jest autoryzowanym partnerem serwisowym firmy DEUTZ AG. Zainteresowanie rolników na naszym stoisku serwisem silników Deutz przerosło nasze oczekiwania.

Krótko mówiąc – targi Ferma Bydła 2018 to wielki sukces technologii, serwisu i zaufania do światowych marek reprezentowanych przez Farm-MPartner.

Piotr Koźlicki

V-ce Prezes Zarządu
Farm-MPartner Sp. z o.o.

 

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.

Akceptuję